• 瀏覽: 18,151
  • 回覆: 273
  • 追帖: 1
[隱藏]
引用:
原帖由 elsayin_927 於 2020-9-15 05:05 PM 發表


認真 唔係 我做生意 但唔係海味
Eva,唔認真問,你認真答。😄



熱賣及精選
引用:
原帖由 elsayin_927 於 2020-9-15 04:59 PM 發表


超補 原價$10000一兩 (粗身嘅), 依家$4500,所以買一斤
好抵呀😩😩😩😩😩😩😩



引用:
原帖由 elsayin_927 於 2020-9-15 12:41 PM 發表

我地屋企就唔like出街食鮑參翅肚嘅
所以買定好多存貨
每星期一小補
大時大節就一大補
獻醜了11614643
11614644
11614645
11614646
11614647
11614648
11614649
11614650
11614651
11614652 ...
好靚的白花膠



引用:
原帖由 bobo_wong 於 2020-9-15 05:18 PM 發表




Eva,唔認真問,你認真答。😄
笑死😄



[隱藏]
引用:
原帖由 商界永恆的廁紙 於 2020-9-15 05:19 PM 發表


好抵呀😩😩😩😩😩😩😩
疫情價加bulk pUrchase



引用:
原帖由 unclesixteen 於 2020-9-15 05:22 PM 發表


好靚的白花膠
識貨嘅會知蟲草有限錢 白花膠無價呀
鎮宅架用黎



引用:
原帖由 elsayin_927 於 2020-9-15 05:23 PM 發表


笑死😄
😂你係咪海味舖掃地架,咁多折扣?



引用:
原帖由 bobo_wong 於 2020-9-15 05:16 PM 發表




即係$4500一兩,幾條?呢個價,係頂級未?條尾炒飯,咁創意,下次有蟲草尾炒飯post上黎睇下。咁人地話每日用一條,真空杯焗水飲,得唔得架?咁多野問,有冇阻你? ...
$4500一兩 ,約100條,應該係中上級
係海味店教我炒飯架, 下次食會影上黎,每日焗一條沖水我地都有, 不過係蟲草磨粉 然後朝朝叫工人燉俾我地三人飲 (父母加我)



引用:
原帖由 elsayin_927 於 2020-9-15 05:24 PM 發表


識貨嘅會知蟲草有限錢 白花膠無價呀
鎮宅架用黎
鎮宅之寶~



[隱藏]
引用:
原帖由 bobo_wong 於 2020-9-15 05:25 PM 發表


😂你係咪海味舖掃地架,咁多折扣?
我屋企買開野je



引用:
原帖由 bobo_wong 於 2020-9-15 05:27 PM 發表


鎮宅之寶~
通常術後進補一流



引用:
原帖由 elsayin_927 於 2020-9-15 05:26 PM 發表


$4500一兩 ,約100條,應該係中上級
係海味店教我炒飯架, 下次食會影上黎,每日焗一條沖水我地都有, 不過係蟲草磨粉 然後朝朝叫工人燉俾我地三人飲 (父母加我) ...
即係$45條,三個一定精力充沛。自己磨?



引用:
原帖由 elsayin_927 於 2020-9-15 05:28 PM 發表


我屋企買開野je
oh,對我唔認真😂



引用:
原帖由 bobo_wong 於 2020-9-15 05:30 PM 發表



即係$45條,三個一定精力充沛。自己磨?
我地朝朝運動落公園身體還好,係海味店磨

[ 本帖最後由 elsayin_927 於 2020-9-15 05:49 PM 編輯 ]



[隱藏]
引用:
原帖由 bobo_wong 於 2020-9-15 05:30 PM 發表




oh,對我唔認真😂
俾你發現左



提示:支持鍵盤翻頁左 右
[按此隱藏 Google 建議的相符內容]