• 瀏覽: 28,450
  • 回覆: 123
  • 追帖: 4
  • 分享: 8
+16
揾左幾間759都冇貨,最後有一間有得買。
嘩,原來正價一個都要$12.9
好彩有會員卡咋。


最後比錢$118.8/1盒
1盒有12個
仲送埋一張卡(好似係折扣卡)


係幾好食。之前食左4個,每次連湯都飲埋。
拎返屋企個陣,街上d人都望一望個盒,因為個盒都好鬼大盒。


😅😅😅



附件

IMG_20221003_190210.jpg(213.82 KB)

2022-10-3 19:17

IMG_20221003_190210.jpg

IMG_20221003_190216.jpg(201.36 KB)

2022-10-3 19:17

IMG_20221003_190216.jpg

大生好似賣$9/碗


想問吓好好食嘅咩?


這個烏冬好食其實仲有幾種口味,我剛買了一碗係野菜天婦羅餅烏冬


[隱藏]
狐狸Udon,原味道


引用:
原帖由 666.lucifer 於 2022-10-3 20:04 發表
想問吓好好食嘅咩?
一分錢,一分貨。
一定好味過合味道。


個負皮大大塊,湯唔太咸。
我記得十六叔介紹過,我朋友又介紹過,加埋自己食過4次。


絕對誠意推薦!!!
👍👍👍



引用:
原帖由 siutatbo 於 2022-10-3 19:55 發表
大生好似賣$9/碗
可惜我附近只有759。
惠康都有貨,但每件$12.x。
一盒好d既,夠食12次,唔使成日落街買咁麻煩。


😅😅😅



引用:
原帖由 tkkay623MK2 於 2022-10-3 20:26 發表
這個烏冬好食其實仲有幾種口味,我剛買了一碗係野菜天婦羅餅烏冬
可否影張想比我睇下咩樣,下次又可以試下。
係咪日清出品?


😅😅😅
🙏🙏🙏



引用:
原帖由 凌亂最後的冬瓜 於 2022-10-3 20:49 發表

一分錢,一分貨。
一定好味過合味道。


個負皮大大塊,湯唔太咸。
我記得十六叔介紹過,我朋友又介紹過,加埋自己食過4次。


絕對誠意推薦!!!
👍👍👍
好,買泥試吓先。謝回覆。



[隱藏]
引用:
原帖由 凌亂最後的冬瓜 於 2022-10-3 20:53 發表

可否影張想比我睇下咩樣,下次又可以試下。
係咪日清出品?


😅😅😅
🙏🙏🙏
可以



引用:
原帖由 666.lucifer 於 2022-10-3 20:54 發表

好,買泥試吓先。謝回覆。
你買一個先試下岩唔岩自己口味。
我當時陪朋友出街,見佢介紹買左4個試下,就發現上左“毒癮”。
😂😂😂



引用:
原帖由 tkkay623MK2 於 2022-10-3 20:56 發表

可以
收到,謝謝師兄。
清完呢箱,入貨試下先。
😋😋😋



引用:
原帖由 凌亂最後的冬瓜 於 2022-10-3 20:57 發表

你買一個先試下岩唔岩自己口味。
我當時陪朋友出街,見佢介紹買左4個試下,就發現上左“毒癮”。
😂😂😂
唔怕,唔中意食可以請人食。



引用:
原帖由 凌亂最後的冬瓜 於 2022-10-3 20:52 發表

可惜我附近只有759。
惠康都有貨,但每件$12.x。
一盒好d既,夠食12次,唔使成日落街買咁麻煩。


😅😅😅
呢啲幫襯兩大超市,即係自己送上門被劏!



[隱藏]
引用:
原帖由 凌亂最後的冬瓜 於 2022-10-3 20:49 發表

一分錢,一分貨。
一定好味過合味道。


個負皮大大塊,湯唔太咸。
我記得十六叔介紹過,我朋友又介紹過,加埋自己食過4次。


絕對誠意推薦!!!
👍👍👍
第一次响日本食,幾好食。



鍵盤翻頁
左右
[按此隱藏 Google 建議的相符內容]